На Запоріжжі окупанти вдарили системою “Солнцепек” по своїх же позиціях

На Запорізькому напрямку окупанти вдарили системою “Солнцепек” по своїх же позиціях.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

“Командування одного з батальйонів Сил оборони Запорізького краю повідомило, що російські військові використали важку вогнеметну систему “Солнцепек”, якою вони часто погрожували українським захисникам, по своїх же позиціях. Цим самим фактично “випалили” окупантів з української землі”,  -повідомили у Запорізькій ОВА.  

Також вказується, що морально-психологічний стан особового складу окупантів залишається низьким, відмічається системне вживання алкогольних напоїв та дезертирство.  Підрозділи росіян скаржаться на неефективність атак на позиції Сил оборони Запорізького краю в районі Гуляйполя.

Так, за повідомленням від місцевих жителів у Пологах російські військові розстріляли біля 20-ті своїх автомобілів, тільки щоб не їхати на лінію фронту, сказавши, що це зробили представники руху опору на тимчасово окупованій території Запорізького краю.

Окрім того, напередодні 9 травня 2022 року мешканці міста Токмака Пологівського району Запорізької області нагадали окупантам, що вони на українській землі тимчасово.  На вулицях міста масово почали з‘являтися  листівки з написом “Перемогли нацизм – переможемо і рашизм”

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Запорізької області активно розвивається Рух опору. 

Фото ілюстративне.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info