Російська влада продовжує відправляти на війну в Україну строковиків – розвідка

Російська влада продовжує відправляти строковиків гинути на війні в Україні.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

“Попри запевнення керівництва кремля про недопущення участі строковиків у так званій “спеціальній операції”, вони продовжують поповнювати ряди російських окупаційних військ на території України”, – повідомляє українська розвідка. 

Саме строковики гинуть першими під час бойових дій. До загибелі чи каліцтва призводять їхня погана навченість, застаріле озброєння та оснащення. 

“Ще однією з причин високої смертності військовослужбовців строкової служби армії країни-окупанта є їх залучення до дій у першому ешелоні військ, брати участь в яких відмовляються більш досвідчені контрактники”, – вказує розвідка.

Там зазначають, що направлення строковиків у зону бойових дій є черговим доказом ставлення влади до своїх громадян та кадрового голоду в армії агресора. Попри приховану мобілізацію на території росії та примусову мобілізацію чоловіків на тимчасово непідконтрольних територіях України, російське командування не здатне забезпечити повноцінне комплектування бойових підрозділів.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info