У Бердянську викрали волонтера Олексія Піддубного

У Бердянську викрали Олексія Піддубного, який працював у “швидкій допомозі” волонтером.

Про це 7 травня повідомили у телеграм-каналі оперативного штабу Бердянського виконкому, також Сили оборони Запорізького краю.  

Вказується додатково, що досі немає жодної інформації щодо місцезнаходження керівника Бердянської станції швидкої допомоги Ольги Саввон. Вона зникла близько тижня тому.

За даними Сил оборони Запорізького краю, на тимчасово захоплених територіях Запорізької області окупанти продовжують викрадати людей.

Так, в селі Трояни Бердянського району російські злочинці викрали директора агрофірми. У нього провели обшук та звинуватили у тому, що він співпрацює з військовими Збройних сил України. Крім того, окупанти заволоділи двома автомобілями “Toyota” та одним “Mercedes-Benz”, які належать агрофірмі.

У Бердянську з місця роботи рашисти викрали директора військово-технічної школи, товариства сприяння розвитку Української армії.

У Токмаку загарбники викрали з дому чоловіка, якого так само звинуватили у співпраці зі Збройними силами України.

Нагадаємо, у місті Дніпрорудне Василівського району російські злочинці викрали приватного підприємця з місця його проживання та повезли у невідомому напрямку.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info