На Запорізькому напрямку ворог готується до відновлення штурмових дій

На Запорізькому напрямку ворог готується до відновлення штурмових дій, аби покращити своє тактичне положення.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

На Запорізькому напрямку противник активних бойових дій не проводив, хоча готується до відновлення штурмових дій, аби покращити своє тактичне положення. Російська армія здійснювала обстріли підрозділів наших військ та цивільної інфраструктури, зосередившись при цьому на обороні зайнятих рубежів, щоб не допустити просування підрозділів Сил оборони Запорізького краю у напрямку державного кордону України. Ворог регулярно проводить повітряну розвідку”, – повідомили у Запорізькій ОВА.

Раніше у військовій адміністрації повідомляли, що нарощування угруповань противника очікується за рахунок підрозділів, що виконували завдання в районі Маріуполя.

“Втім втрати противника перевищують показники комплектування, що значно впливає на загальний морально-психологічний стан та стає передумовою відмови особового складу у подальшій участі у бойових діях проти України”, – зазначали у Запорізькій ОВА.

Нагадаємо, 8 травня на Запоріжжі окупанти вдарили системою “Солнцепек” по своїх же позиціях. 

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info