У Запорізькій області окупанти продовжують викрадати зерно

Із тимчасово захоплених територій Запорізької області окупанти продовжують викрадати зерно.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

Так, в Пологах Запорізької області зерно та насіння соняшника, які знаходяться в сховищах, готують до транспортування у рф. Також вилучається врожай, який зберігався, – повідомила українська розвідка. 

Вказується також, що з Енергодара в напрямку Кам’янки-Дніпровської під охороною військових виїхала колона російських КАМАЗів та DAF, завантажених зерном. Кінцевий пункт призначення цієї колони – окупований Крим.

Окупанти вивозять зерно й з інших тимчасово захоплених територій України. Так, 1500 тонн зернових було вивезено технікою “Кримзернотрансу” з Малої Лепетихи Херсонської області.

“Наразі відомо, що значна частина викрадених з України зернових перебуває на суховантажних суднах під російським прапором в акваторії Середземного моря. Найбільш вірогідна країна призначення вантажу – Сирія. Звідти контрабандою зерно може постачатись до інших країн Близького Сходу”, – повідомила українська розвідка. 

Нагадаємо, раніше перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький повідомляв, що із тимчасово захоплених територій у Запорізькій, Херсонській, Донецькій та Луганській областях окупанти вивезли вже близько 400 тисяч тонн зерна.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info