На Запоріжжі окупанти продовжують штампувати фейки проти захисників України

Окупанти на території Запорізької області продовжують створювати фейки проти Збройних сил України.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

“У своїх телеграм-каналах загарбники поширюють фейк, що нібито ЗСУ обстріляли село Гладке Василівського району. Начебто окупанти нарахували 13 “прильотів” по цивільних об’єктах, але на підтвердження своєї брехні  публікують лише одне фото”, – розповідають в Запорізькій ОВА.

У самій Василівці, як зазначають в обласній військовій адміністрації, російські пропагандисти знімають сюжети, у яких використовують видерті з контексту слова місцевих, що скаржаться на обстріли. Псевдожурналісти намагаються переконати, ніби жителі Василівки розповідають про те, що їхні домівки руйнує українська армія. 

“Як доказ росіяни показують фрагменти, на яких чути звуки пострілів. Недолугість же російської пропаганди у тому, що це звуки “вильотів” з самої Василівки, а не “прильотів” по ній – звук залпу чітко чути, а характерного вибуху в момент падіння снаряду – ні”, – повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.  

Крім того, за інформацією воєнної розвідки України, тепер росіянам будуть розповідати брехню про те, що їхня країна воює не тільки з Україною, а й зі всіма державами Заходу відразу. Будуть промивати мізки ідеями про необхідність об’єднання заради власного виживання та сліпої довіри до політики кремлівського диктатора. 

Нагадаємо, раніше окупанти розганяли фейк про заборону евакуації з Запоріжжя. 

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info