Трьох учасників влаштованої окупантами акції “Безсмертний полк” звільнили з Запорізької АЕС

Керівник НАЕК “Енергоатом” Петро Котін підписав накази про звільнення трьох співробітників Запорізької атомної електростанції, які взяли участь у влаштованій окупантами акції “Безсмертний полк”.

Про це повідомляє держпідприємство “Енергоатом”. 

Звільнені, зокрема, лікар профілакторію Запорізької АЕС Галина Кісельова, працівник того ж профілакторію Юрій Власов та Влад Лаврик – начальник відділу комерційного обліку. 

“Троє вже колишніх працівників ЗАЕС можуть ощасливити своєю присутністю будь-яку іншу установу чи організацію”, – зазначили в “Енергоатомі”.

У держпідприємстві додають, що з нескінченною повагою вшановують пам’ять всіх і кожного, хто героїчно здобував перемогу над нацизмом під час Другої світової війни. 

“Через повагу до наших предків і пам’яті про них “Енергоатом” вважає неприпустимим будь-які спільні заходи із тими, хто сьогодні вбиває українців”, – пояснюють у державному підприємстві. 

Раніше повідомлялося, що у ході на 9 травня так званого безсмертного полку в багатотисячному Енергодарі взяли участь близько 200-300 людей. Найпевніше, частина з них не була жителями міста.

Нагадаємо, російському генералу, який брав участь у захопленні Запорізької АЕС, повідомили про підозру.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info