Командиру артилерійської бригади “Запорізька Січ” присвоїли звання Героя України

Командиру 55-ї окремої артилерійської бригади “Запорізька Січ”, полковнику  Роману Качуру, присвоєно звання Героя України з врученням ордена “Золота Зірка”.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Відповідно до указу Президента України від 12 травня 2022 року  №333/2022, полковник Роман Качур удостоєний високого звання Героя України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності.

“Командир 55-ї окремої артилерійської бригади “Запорізька Січ” Роман Качур є повним кавалером ордена Богдана Хмельницького.  Запорізькі “боги війни” з перших днів боїв за Донбас боронили мирне небо над нашими головами і з початком повномасштабної військової агресії росії продовжили свій звитяжний шлях. 55-та окрема артилерійська бригада “Запорізька Січ” неодноразово визнавалась однією з найбоєздатніших артилерійських бригад Збройних Сил України”, – повідомили у Запорізькій ОВА.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info