На Запоріжжі колаборанти влаштували розбірки один з одним – сваряться за виплати до 9 травня

На Запоріжжі колаборанти влаштували розбірки один з одним – сваряться за виплати до 9 травня.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

Так, один із колаборантів Володимир Рогов звинуватив самопроголошеного “губернатора” Євгена Балицького в тому, що дорогою з москви до Мелітополя “загубилися” обіцяні виплати до 9 травня – по 10 тисяч рублів. 

Нагадаємо, раніше Володимир Рогов намагався стати самопроголошеним мером Мелітополя. Зокрема на початку березня він виступив перед жителями міста із програмою значних послаблень на кшталт списання всіх комунальних і банківських боргів. Згодом запорізька поліція відкрила кримінальне провадження щодо нього за статтею про колабораційну діяльність (ч. 5. ст. 111-1 КК України). 

Варто додати, до цього Володимир Рогов був внесений у базу “Миротворця” як пропагандист “русского мира”. Саме він став автором пропагандистського твердження про те, що дітей в запорізьких школах вчать полювати на снігирів, бо “вони символізують кляту росію”.

Другий колаборант – депутат Запорізької облради від партії “Опозиційний блок” та екснардеп від Партії регіонів Євген Балицький. Його окупанти нещодавно призначили так званим головою “військово-цивільної адміністрації Запорізької області”.

Напередодні 9 травня він встиг провести пресконеренцію у Мелітополі, де відповідав на питання як нібито “губернатор” Запорізької області. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info