У російських містах почали розпродувати торгові центри через падіння доходів

У російських містах через падіння трафіку і, як наслідок, доходів власники торгових центрів почали активно розпродувати свої активи.

Про це повідомляє видання “Наші гроші” з посиланням на “Известия”.

Так, глава російської Спілки торгових центрів Булат Шакіров повідомив, що в росії власники почали активно виставляти на продаж торгові центри. На ринку з’явилося близько 100 таких об’єктів (загалом у рф функціонує близько 3 тисяч торгових центрів). Це у два-три рази більше порівняно з аналогічним показником минулого року, – пише видання “Наші гроші”, яке відслідковує дію санкцій проти росії.

Найчастіше намагаються позбутися об’єктів площею 10-50 тис квадратів у москві та московській області, санкт-петербурзі, казані та інших містах-мільйонниках. Знакові об’єкти у москві поки не виставляються.

За словами Шакірова, закордонні мережі, які припинили діяльність у росії, становили 30-40% орендарів торгових центрів. Без них трафік упав на 10% рік до року і на 25% до 2020 року. Істотно знизився і дохід від продажу та оренди. 

Нагадаємо, кількість світових санкцій проти рф нині більша, ніж у будь-якої іншої держави за всю історію її існування. Лише за два тижні російського вторгнення в Україну кількість санкцій проти рф сягнула майже 6000.

Фото ілюстративне.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info