Частина зброї США, надана Україні в рамках ленд-лізу, вже на Запоріжжі

Частина військової допомоги від США, яка була надана Україні в рамках ленд-лізу, вже прийшла в Запорізьку область.

Про це повідомили в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

“Отже, наші артилеристи мають можливість потренуватися у використанні новітнього озброєння”, – зазначають в обласній військовій адміністрації. 

Також у Запорізькій області тривають роботи зі створення оборонних рубежів, особовий склад Сил оборони Запорізького краю  формує резерви та  здійснює перегрупування сил.

Нагадаємо, 9 травня президент США Джозеф Байден підписав закон про надання допомоги за програмою ленд-лізу для України. Новий закон дозволить значно наростити рівень військової підтримки України з боку США.

Пізніше головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний від імені українських артилеристів подякував американському народу за поставку гаубиць М777.

“Окремі вітання і подяка від наших артилеристів американському народу за гаубиці М777. Мої хлопці знають ціну артилерії. Передусім вони хотіли передати, що це високоточна і дуже ефективна зброя. Разом до Перемоги!”, – написав у Фейсбуці 13 травня Валерій Залужний. 

Фото ілюстративне.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info