Вчора запорізькі захисники поранили 41 окупанта, ще 20 – ліквідували

Українські захисники продовжують давати відсіч російській агресії на Запорізькому напрямку. 

Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю. 

Так, впродовж доби 18 травня на Запоріжжі ліквідували 20 окупантів та ще 41 поранили. Крім того, оборонці знищили три бойових броньованих машини ворога, дві автівки та один безпілотний літальний апарат “Елерон”. 

Вказується, що станом на 23.00 18 травня загальна оперативна обстановка на південно-східному напрямку без змін. Окупанти активних бойових дій не проводили.

“Для покращення свого тактичного становища, противник проводив заходи розвідки із застосуванням безпілотних літальних апаратів. За отриманою інформацією, посилює угруповання військ на напрямку Пологи – Оріхів для ймовірного ведення активних дій. Разом з цим, основні заходи противника спрямовані на утримання зайнятих раніше рубежів, нарощуванні інженерного обладнання, поповнення запасів провізії та амуніції”, – йдеться у повідомленні. 

Повідомляється, що тимчасово непідконтрольними територіями області залишаються населені пункти Бердянського району, Мелітопольського району, Василівського району, Пологівського району (окрім м. Оріхів та м. Гуляйполе).

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info