У Запоріжжі низка перевізників не вийшла на маршрути

Запоріжці скаржаться до мерії, що значна частина приватних перевізників сьогодні не вийшла на маршрути. Через це людям довелося стояти на зупинках у величезних чергах.

Про це повідмив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв. 

“Зараз в управлінні транспорту з’ясовують, хто саме з перевізників створив у місті транспортний колапс. Після цього ми проведемо сьогодні нараду, на якій будемо вирішувати це питання”, – повідомив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв. 

Водночас він додав, що зараз складна ситуація з паливом – на нього високі ціни та великі черги на заправках. 

“Ми вже збиралися з перевізниками та обговорювали з ними шляхи вирішення цієї проблеми. Але, як бачимо, деякі маршрутчики не стали чекати, поки питання буде врегульоване, і вирішили вдатися до шантажу. Так само, як тоді, коли вони самовільно та незаконно підвищили ціни на проїзд. Ми такі методи не заохочуємо і шантажу у Запоріжжі не допустимо. А про рішення, які ми сьогодні приймемо, ми повідомимо вам пізніше”, – написав у телеграм-каналі Куртєв.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info