Самопроголошеному “губернатору” Запорізької області Балицькому загрожує до 10 років тюрми

Силовики оголосили підозру у колабораційній діяльності самопроголошеному “губернатору” Запорізької області Євгену Балицькому. 

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, Служба безпеки України.

“Він не просто перейшов на бік ворога, а й заручився його підтримкою щодо силового захоплення влади в регіоні. Зокрема, за допомогою загарбників він примусив працівників місцевого самоврядування та комунальних підприємств визнати себе керівником “військово-цивільної адміністрації Запорізької області”, – повідомили в СБУ.

В Службі безпеки України також вказали, що Балицький видавав так зване розпорядження “О временной организации общественного порядка”, яке зобов’язувало мешканців сформувати “громадські загони” для виявлення антиросійської діяльності.

Наразі йому оголошено про підозру за статтею про колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України) . Балицькому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, Євген Балицький є депутатом Запорізької облради від партії “Опозиційний блок” та екснардом від Партії регіонів. 8 травня у Мелітополі він провів пресконференцію як нібито “губернатор області”. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info