В Оріхові окупанти обстрілами пошкодили музичну школу та лікарню

На Запоріжжі окупанти продовжують обстрілювати місто Оріхів. Після чергової атаки були зруйновані музична школа, лікарня і приватні будинки.

Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю. 

“Місто Оріхів обстрілюють практично щодня. В результаті обстрілу постраждали приватні будинки, музична школа та лікарня. Такою ж складною залишається ситуація в Гуляйполі. Люди звідти здебільшого виїхали, у деяких населених пунктах кількість евакуйованих досягає 80%”, – йдеться у повідомленні запорізьких захисників. 

Крім цього вказується, що від масованих ворожих артобстрілів постраждала Комишуваха: було зруйновано чимало об’єктів житлової інфраструктури. Постраждалих серед місцевого населення немає.

Нині основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області. Спостерігається посилення угруповання озброєнням і військовою технікою в районі Мелітополя, Василівки. На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info