В Україні триває переміщення підприємств до безпечніших регіонів

В Україні триває державна програма з переміщення підприємств до безпечніших регіонів.

Про це повідомляє на фейсбук-сторінці Міністерство економіки України.

“У цифровій платформі релокації зареєстровано 1612 заявок від бізнесу. 606 підприємство уже переміщено до західних областей”, – йдеться у повідомленні Мінекономіки. 

Найбільше було переміщено з Києва та Київської області (187), Харківської (137), Донецької (35), Луганської (17) областей.

Під час єдиного телемарафону заступник міністра економіки України Ігор Дядюра також деталізував умови програми релокації підприємств. Так, крім безкоштовного переміщення виробничих потужностей силами “Укрпошти” та “Укрзалізниці”, бізнес отримує допомогу в адаптації на новому місці розташування.

Це, зокрема:

– пільгове підключення переміщених підприємств до газо-, електро- та водопостачання;

– можливість оренди об’єктів державної власності під розміщення виробничих потужностей за 1 грн/квадратний метр;

– допомога від держави з налагодження нових комерційних зв’язків, пошуку нових ринків, в тому числі, іноземних, перебудові логістичних шляхів.

Міністерство економіки продовжує збір заявок на участь у релокації – це можна зробити онлайн за посиланням: https://prozorro.sale/marketplace_landing-page

Нагадаємо, програма з переміщення українських підприємств стартувала у березні. Вона орієнтована на усі підприємства, які бажають перемістити виробництво на території Західної України.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info