Окупанти нав’язують “день росії” та проводять незрозуміле опитування у Мелітополі

На тимчасово зайнятих територіях Запорізької області окупанти нав’язують місцевим мешканцям “нове свято, день росії”. 

Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю. 

“Залучившись підтримкою колаборантів, рашисти згодом покажуть картинку “щасливих” людей, до яких прийшов рускій мір – як звіт для внутрішньої аудиторії росії”, – йдеться у добовому звіті запорізьких оборонців. 

Також повідомляється, що у Мелітополі окупанти розсилають з невідомих номерів смс-повідомлення містянам з незрозумілими опитуваннями. Опитування на кшталт, як мешканці ставляться до “окупаційної російської влади” та як “ставилися до української”, чи притісняли російськомовних мешканців міста.

“Такі “опитування” проводяться з метою ввести людей в оману. Ворог може використати дані тих, хто долучається до таких “акцій” для підготовки та проведення псевдореферендуму. Тож мелітопольців закликають утриматися від участі та не наражати себе зайвий раз на небезпеку”, – зазначають захисники. 

Нагадаємо, окупанти під’єднали Бердянськ до російських радіостанцій. Також намагаються переконати місцевих жителів перейти на мобільні мережі російських операторів.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info