З початку війни у Запоріжжі статус переселенця отримали 132 тисячі осіб

За час війни у Запоріжжі зафіксовано понад 191 тисячу осіб, які евакуювалися, рятуючись від окупації чи обстрілів. З них понад 132 тисячі отримали відповідний статус переселенця. 

Про це повідомляє Запорізька обласна рада, Запорізька ОВА

Переважна більшість людей, які евакуювалися до обласного центру – жителі Донецької, Херсонської та Запорізької областей. Вказується, що деяка частина людей, які евакуювалися через Запоріжжя, не отримували посвідок ВПО та залишились у місті, або поїхали далі, вглиб України. 

У травні до Запоріжжя прибуло майже 28 тисяч людей. З них переважна більшість – з Пологівського та Василівського районів, де ситуація через дії рішистських окупантів залишається надскладною.

Окремо додамо, що у Запорізькій області збільшився перелік громад, переселенцям з яких будуть виплачувати державну допомогу. 

Зокрема у Запорізькій області до такого переліку додалися ще три громади. Загалом їх зараз – 64. Всім переселенцям, які перемістилися з цих громад, обіцяють грошову поміч від держави.

Переглянути актуальну інформацію щодо статусу таких громад можна за посиланням на цифровій мапі. 

В Україні нині до вказаного переліку входять громади з 8 областей

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info