“Запоріжжяобленерго” не відключатиме світло на окупованих територіях – це фейк

Соцмережами шириться інформація, нібито “Запоріжжяобленерго” відключатиме енергопостачання на окупованих територіях. Зокрема, у таких дописах йдеться про територію обслуговування Михайлівського районного відділення. Це фейк, – вказують у компанії. 

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

Там наголошують, що продовжують здійснювати енергозабезпечення усього Запорізького регіону – в тому числі й тимчасово окупованих територій.

“Жодних умисних відключень електроенергії у жодному районі, у жодній громаді нашої області наразі немає і не буде”, – запевнили на підприємстві.   

Також зазначили, що проблеми з енергозабезпеченням певних територій є переважно наслідком бойових дій. 

“Так, на певних територіях мають місце проблеми із енергозабезпеченням, але пов’язані вони виключно із пошкодженнями електромереж, спричиненими воєнними діями або ж складними погодними умовами. Де є можливість, енергетики відновлюють електрообладнання, аби якомога скоріше повернути людям світло”, – йдеться у повідомленні. 

Зокрема минулої доби світло відновили у понад 3,4 тисячі споживачів. Загалом станом на ранок 12 липня без енергопостачання залишалося 38 161 споживачів у 97 населених пунктах Запорізької області.