У Мелітополі окупанти готуються до наступу ЗСУ, – Іван Федоров

У Мелітополі окупанти готуються до ведення бойових дій – доручили закладам охорони здоров’я запастися їжею та водою, а також заклеїти вікна.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

“Псевдокерівник департаменту охорони здоров’я, якого призначили рашисти в місті Мелітополі, зібрав нараду і сказав всім колаборантам і тим, кого вони призначили керівниками закладів охорони здоров’я, підготувати продукти харчування, підготувати воду, заклеїти вікна. Для мене це чіткий сигнал про те, що рашисти готуються до бойових дій безпосередньо вже в місті Мелітополі”, – сказав мер Іван Федоров. 

За його словами, окупанти збираються не випускати мешканців з окупованих територій, щоб надалі прикриватися цивільними особами під час бойових дій. 

“Зараз вони максимально збирають людей на пункті пропуску у місті Василівка, щоб прикритися для перекидання своїх чергових військових угрупувань на територію лінії фронту. Ситуація ускладнюється, але, з іншого боку, всі чекають на визволення. Підрив бронепотягу, підрив залізничних рейок і знищення військової бази – це, звичайно, надихає всіх на те, що ми скоро повернемося до наших домівок”, – повідомив міський голова Мелітополя.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info