Командування Сил тероборони ЗСУ оголосило набір інструкторів

Командування Сил територіальної оборони ЗСУ оголосило про добір кандидатів на посади інструкторів для навчання бійців підрозділів Сил територіальної оборони.

Про це у Фейсбуці повідомили Сили територіальної оборони Збройних сил України.

“Якщо ви мотивовані, зацікавлені вдосконалювати свої навички та готові ділитися своїм досвідом з побратимами, запрошуємо зголоситися до Сил ТрО ЗСУ, заповнивши цю форму”, – йдеться у повідомленні.  

Зазначається, що перевага надається не лише тим, хто має досвід проходження строкової чи контрактної військової служби, досвід участі у бойових діях. Запрошують також тих, хто має досвід передання знань і навичок іншим, хто у цивільному житті був вчителем, інструктором, управлінцем. 

“Ті, хто володіють необхідними базовими знаннями і навичками, проходитимуть програму підготовки інструктора. Ті ж, кому бракуватиме необхідних базових знань і навичок, будуть мати нагоду отримати необхідну базову підготовку та підготовку інструктора. Після завершення навчання ви станете сертифікованим інструктором”, – додають в командуванні. 

Більше деталей за посиланням.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info