В рф під Волгоградом через санкції зупинили будівництво сонячної електростанції

Через санкції в росії у Данилівському районі Волгоградської області зупинено будівництво великої сонячної електростанції. Проєкт “заморозили” на невизначений термін.

Про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням на місцеве видання V1.RU.

Нову сонячну електростанцію мали зводити на площі близько 250 гектарів, – пише видання “Наші гроші”, яке відслідковує дію санкцій проти рф. 

Спочатку планувалося будівництво першої черги – потужністю 25 МВт, а потім запуск та передача електроенергії у Федеральну мережеву компанію. Далі мали побудувати ще три черги по 25 МВт. У результаті потужність нової електростанції склала б 100 МВт.

“Але нещодавно з’ясувалося, що взято паузу. Генеральний підрядник був готовий розпочати будівництво, вже й землю виділили. Але як сказали, все зупинилося до стабілізації ситуації”, – повідомили щодо будівництва місцевому виданню. 

Іще один співрозмовник, який побажав не розкривати свої дані, підтвердив, що заморожування будівництва електростанції пов’язане з непростою ситуацією з експортом та імпортом.

Врешті голова Данилівського району Сергій Копитов підтвердив, що будівництво електростанції зупинилося. Він повідомив, що землі, які раніше були узгоджені для будівництва СЕС, вирішили віддали в оренду сільгосппідприємству. 

Фото ілюстративне.