У Мелітополі окупанти готуються провести псевдореферендум

У Мелітополі Запорізької області окупанти збирають особисті дані мешканців – так готуються до псевдореферендуму. 

Про це в ефірі телемарафону повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

“Сьогодні йде підготовка до псевдореферендуму, йде збір даних. Як він виглядає. Окупанти повністю перекривають мікрорайон. Наприклад, нещодавно був перекритий район Новий Мелітополь, в якому проживає більш ніж 30 тисяч людей. Заходять в кожну квартиру, в кожну домівку з опитувальним листом ”, – розповів мер Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, окупанти питають, скільки людей проживає у конкретному житлі, хто родичі, яке є майно, автівки. Також питають, яке людина має ставлення до рашистів і як відноситься до України. 

“Якщо хтось каже, що добре відноситься до України, то людину роздягають та шукають татуювання. Якщо не знаходять татуювання, то продовжують опитування щодо родичів – хто служив в АТО, а хто не служив. Якщо родичі служили в АТО, проводять повний обшук. В такому пеклі сьогодні живуть люди на тимчасово окупованій території”, – повідомив очільник міста. 

На думку Федорова, з цими даними рашисти будуть робити якісь фейкові опитування або фейковий референдум. 

За його словами, декілька днів тому гауляйтери зробили кілька гучних повідомлень. Зокрема видали псевдорозпорядження, за якими на початку вересня має пройти референдум.