Окупанти у Маріуполі проводять приховану мобілізацію

Російській окупанти проводять у Маріуполі приховану мобілізацію – через оголошення вакансій, як це робили у Донецьку. Шукають начебто “працівників” для МЧС і Приазовської колонії.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада. 

Також за даними Маріупольської міськради, на середину вересня  запланований початок відкритої мобілізації – після проведення псевдореферендуму про приєднання до росії. Зазначається, що у першу чергу мобілізують студентів “університетів”, некваліфікованих робітників, поліціянтів та звільнених із пунктів фільтрації.

“Армія ворога зазнала великих втрат, тому зараз росія намагається мобілізувати чоловіків на тимчасово окупованих територіях України. Це їхня спроба посилити свої позиції. Але вже зараз вони розуміють, що перемога нашої держави – це лише питання часу. Як і звільнення Маріуполя. Звертаюся до маріупольців, які перебувають у місті: не піддавайтеся російській пропаганді й уникайте працевлаштування там, звідки вас кинуть на “фронт” помирати. З кожним днем перемога України все ближче, та наш Маріуполь обов‘язково буде звільнено”, – заявив мер міста Вадим Бойченко.

Нагадаємо, у Мелітополі окупанти готуються до псевдореферендуму та залякують депортацією тих, хто висловлює проукраїнські погляди.