Запорiзька влада попередила про чергові маніпуляції окупантів щодо енергопостачання

Запорiзька влада попередила про чергові маніпуляції окупантів щодо енергопостачання. 

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

“В окремих тимчасово непідконтрольних Україні населених пунктах Запорізької області окупаційна влада розпочала поширювати інформацію про створення на базі ПАТ “Запоріжжяобленерго” енергетичного псевдопідприємства “ГУП “Таврияэнерго”, – повідомили в Запорізькій ОВА.

Там пояснюють: відповідно до чинного законодавства України єдиним постачальником електричної енергії для побутових споживачів на території Запорізької області є ТОВ “Запоріжжяелектропостачання”, а підприємствами, що забезпечують розподіл електричної енергії та облік спожитої електричної енергії – ПАТ “Запоріжжяобленерго” та АТ ”Укрзалізниця”.   

Обласна влада зазначає, що послуги з електропостачання надають на підставі договорів, а інформаційні ресурси та програмне забезпечення з розрахунків за електричну енергію зі споживачами захищені та знаходяться на підконтрольній Україні території. Обслуговування споживачів здійснюється в  режимі онлайн.   

“Вкотре акцентуємо увагу, що номери особових рахунків по оплаті за електричну енергію, реквізити для оплати в ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” та тарифи на електроенергію для побутових споживачів залишаються незмінними. Тому,  ні в якому разі не слід сплачувати за електричну енергію до будь-яких організованих колаборантами та  окупантами установ”, – наголошують в Запорізькій ОВА.

Дізнатись всю  інформацію по особовому рахунку можна за телефонами: 

Кол-центру ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” – (061) 228-2220; 

Інформаційно-консультаційного центру – 0638400201, 0638400145, 0638399662. 

Нагадаємо, раніше ПАТ “Запоріжжяобленерго” спростувало фейк про примусове відключення електроенергії на окупованих територіях.