У Запоріжжі назбирала голосів петиція про перейменування вулиці Лермонтова

У Запоріжжі назбирала голосів петиція про перейменування вулиці Лермонтова.

Відповідний документ розміщено в системі під №7855.

Так, 23 червня на сайті міськради розмістили документ з пропозицією перейменувати цю вулицю на честь Атанаса Іванова – уродженця міста Запоріжжя, спортсмена, який загинув під час захисту Маріуполя.

Атанас був справжнім воїном, який 07.03.2022 року мужньо загинув під час кривавих боїв за український Маріуполь. Він віддав своє життя за вільну, незалежну, соборну Україну, про яку мріяли покоління наших пращурів.

Вздовж вулиці Лермонтова знаходяться спортивні арени та навчальні заклади, там завжди багато молоді. Йдучи по вулиці Атанаса Іванова, молодь буде пишатися героями свого рідного міста та брати з них приклад відданого служіння Україні”, – зазначила авторка документу. 

Нині під петицією зібрали 771 голос – з 750 необхідних. 

Додамо, запорізький спортсмен-герой Атанас Іванов був багаторазовим призером і переможцем міських та обласних першостей з важкої атлетики, а також брав участь у чемпіонатах України. Своїм указом від 25 березня Президент України посмертно нагородив його орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

В інтернеті зберіглося відео з виступом Атанаса Іванова, коли він був ще 13-річним хлопцем.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info