В Енергодарі кілька десятків колаборантів зголосилися отримали паспорти країни-агресора

20 липня в Енергодарі декілька десятків колаборантів отримали паспорти російської федерації. Тим самим, визнали себе причетними до злочинів рф. 

Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов. 

“В українському Енергодарі вчора “цілих” 26 чи 28 колаборантів (ну як “цілих”… у повноцінності кожного з них є певні сумніви) отримали з рук вбивць та катів паспорт країни-терориста. І таким чином визнали себе причетними до тих злочинних, страшних речей, що коїть рф в Україні”, – написав мер Енергодара Дмитро Орлов. 

Він зазначив, що це близько 0,05 відсотків від 54 тисячного населення міста. 

“І це найкращий показник справжнього ставлення Енергодара до “руського миру”. Показово, що лише пятеро погодилися на “урочисте” орківське фото в захопленому приміщенні Енергодарського відділу РАЦСу під портретом путіна”, – додав очільник міста. 

Додамо, нещодавно міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила, що вороги поспішають з видачею своїх паспортів та підготовкою до своїх “референдумів”, бо розуміють, що Україна буде відвойовувати свої землі. 

“Тут не має бути жодних ілюзій: паспорти та “референдуми” – це російська зброя, більш небезпечна, ніж ракети. Якщо ми хочемо реально протидіяти окупації, ми маємо зайняти більш чітку та більш жорстку позицію щодо отримання паспортів окупантів та голосування на їх “референдумах.

Маємо чітко сказати: це злочин проти нашої держави!”, – написала у фейсбуці Верещук. 

Нагадаємо, в Енергодарі окупанти продовжують викрадати працівників Запорізької АЕС.