На Запоріжжі безробітних залучають до проєкту “Армія відновлення”

В Україні працевлаштували 3314 людей в рамках урядового проєкту “Армія відновлення”. Проєкт передбачає залучення безробітних українців до суспільно корисних робіт.

Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

“Ми залучаємо людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни і таким чином надаємо їм можливість перейти в статус зайнятих осіб та отримувати за виконання суспільно корисних робіт щонайменше 6700 грн, – повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Вона додала, що люди, яких вже працевлаштували в рамках проєкту, були безробітними тривалий час – центри зайнятості підшукували їм роботу в середньому понад 4 місяці.

Нині суспільно корисні роботи проводять у 9 областях: Сумській, Київській, Полтавській, Донецькій, Чернігівській, Рівненській, Запорізькій, Житомирській, Волинській. Найбільше безробітних залучено у Київській області – 770 людей, Сумській – 739 людей, Полтавській – 697 людей.

Види робіт, до яких залучають, залежать від потреб кожного регіону.

Найчастіше це – розбирання завалів та відновлення житлових будинків і приміщень, пошкоджених в результаті бойових дій, облаштування та укріплення блок-постів або підвальних приміщень під укриття. Також залучають до будівництва захисних споруд цивільного захисту, укріплення дамб, заготівлі дров для військових та населення, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги чи надання соціальних послуг в Пунктах незламності.

Проєкт “Армія відновлення” триватиме і наступного року. Влада запланувала на організацію громадських та суспільно корисних робіт 154 млн грн.