Президент відповів на петицію, в якій просили NASAMS для Запоріжжя

Кілька місяців тому на сайті представництва Президента України з’явилася петиція з проханням забезпечити Запоріжжя системою протиповітряної оборони NASAMS. Документ назбирав більше 25 тисяч голосів та отримав відповідь глави держави. 

Петиція була розміщена під № 22/164904-еп.

Зокрема, вказану петицію наприкінці вересня зареєструвала запоріжанка Дар’я Тарадайко. Тоді вона вказала, що Запоріжжя терміново потребує захисту від щоденних обстрілів з боку ворога. 

“Нас обстрілюють систематично, щоденно на протязі тривалого часу. Зруйновані житлові будинки, школи, лікарні. Запоріжжя – прифронтове місто і потребує негайного захисту. Дайте Запоріжжю систему протиповітряної оборони NASAMS”, – написала жінка

Зрештою документ назбирав 25 205 голосів. 

20 грудня на вказану петицію відповів Президент України Володимир Зеленський. 

У відповіді він нагадав, що Збройні Сили України постійно виконують завдання із застосуванням усіх наявних сил та засобів для захисту неба.

Водночас доручив Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному  розглянути порушене в петиції питання і про результати розгляду поінформувати її авторку.  

“Упевнений, що сучасні засоби протиповітряної оборони, які найближчим часом мають надійти до Збройних Сил України від наших міжнародних партнерів, допоможуть захистити громадян України, зокрема й жителів міста Запоріжжя, від російського ракетного терору”, – написав також Президент. 

Підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info