У Запоріжжі замовили проєкт для ремонту будинку, який постраждав від ракетної атаки

Департамент з управління ЖКГ Запорізької міськради замовив ТОВ “Анстрой проект” розробку проєктної документації для подальшого ремонту будинку на вул. Якова Новицького, 3. У вказаний будинок 10 жовтня влучила російська ракета.

Про це повідомляється у системі закупівельПрозоро”.

Відповідний договір на розробку проєктної документації підписали 21 грудня. 

Вартість робіт складе 10 мільйонів гривень.

Проєкт має передбачати, зокрема: будівництво 2-го та 3-го під’їздів будинку, заміну інженерних мереж, відновлення покрівлі, ремонт та утеплення фасаду. Окрім того – ремонт пошкоджених квартир та сходових клітин,  заміну пошкоджених вікон та дверей у будинку. 

Крім проєктування, фірма має провести експертизу розробленої документації та здійснити авторський нагляд. 

Строк дії угоди, яку департамент уклав з ТОВ “Анстрой проект” – до 31 грудня 2023 року. 

У 2022 році роботи збиралися профінансувати на мільйон гривень. Втім 26 грудня з фірмою уклали додаткову угоду, якою збільшили фінансування на цей рік – до 1,5 мільйона гривень 

Власниками ТОВ “Анстрой проект” є Олена Шуваєва та Павло Чорний, директор – Артем Ічетовкін. 

Фірма входить до групи компаній “Анстрой”. Одна з фірм цієї групи – “Анстрой лімітед” – належить колишньому комунальнику Антонові Шуваєву  (працював начальником насосної станції “Павло-Кічкас” на КП “Водоканал”). 

“Анстрой лімітед” займалося ремонтом будинку на вул. Сержанта Медведєва. Фірма мала відремонтувати покрівлю, де минулого року спалахнула пожежа. 

Раніше ця фірма реконструювала Правобережний пляж у Запоріжжі. Згодом у жителів міста були нарікання на неробочий ліфт для людей з інвалідністю (який потім взагалі прибрали з пляжу), підмивання фундаменту затінювальних споруд, руйнування вишки для рятувальників.

Додамо, іншим учасником закупівлі стало ТОВ “Настрой”, яке пропонувало виконати роботи за 4,5 мільйона гривень. Його пропозицію відхилили через занадто низьку ціну. 

Читайте також: У Запоріжжі замовили проєкт реконструкції вулиці фірмі депутата

Підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info