Нардеп-мільйонер з Бердянська Пономарьов заборгував гроші за оренду житла у Києві

Депутат Верховної Ради від Запорізької області Олександр Пономарьов заборгував 81 тисячу гривень за оренду номера в готельному комплексі в Києві. Стягнути гроші з нардепа намагаються через суд. 

Про це повідомляє “Запорізький проєкт розслідувань” з посиланням на ухвали Господарського суду Запорізької області.

Позов до суду 20 грудня 2022 року подало держпідприємство “Готельний комплекс “Київ” Управління справами Апарату Верховної Ради України”. 

В заяві зазначили, що нардеп має заборгованість за винайм готельного номеру № 007 – за період з лютого по липень 2022 року. Повна сума заборгованості складає 81 250 гривень. 

Вказується, що до нардепа неодноразово зверталися з листами щодо оплати боргів, але відповідей не надходило. 

Своєю ухвалою від 26 грудня Господарський суд Запорізької області відмовив у відкритті провадження у цій справі, бо її не можуть розглядати за правилами господарського судочинства.

З 2019 року Олександр Пономарьов є нардепом від нині забороненої в Україні партії “Опозиційна платформа – За життя”. Балотувався до Верховної Ради за 78 округом (від Бердянська).

У грудні 2021 року журналісти “Схем” встановили, що Олександр Пономарьов має російський паспорт.

У березні 2022 року повідомлялося, що нардепа начебто викрали російські військові в Бердянську, бо він відмовився співпрацювати з ними. А так звана прокуратура “днр” проводила “розслідування” щодо нього.

Натомість восени 2022 року керівниця Бердянської військової адміністрації Вікторія Галіціна повідомила, що Пономарьов виїхав до Криму.

З 24 лютого по 1 червня 2022 року, згідно аналітики Руху ЧЕСНО, нардеп пропустив всі засідання Верховної Ради України під час війни, окрім голосування 24 лютого за введення воєнного стану.

Олександр Пономарьов є офіційним мільйонером