У Запоріжжі замовили проєкт для відновлення будинку, постраждалого від ракетної атаки

У Запоріжжі замовили проєкт для відновлення будинку, постраждалого від російської ракетної атаки. 

Про це повідомляється у системі закупівель “Прозоро”

Зокрема, департамент з управління ЖКГ Запорізької міської ради замовив проєктні роботи для відновлення багатоповерхівки на вул. Сталеварів, 16. 

Договір уклали 10 січня з ПП “Алстеп”, вартість робіт складе 3 мільйони гривень. 

Підрядник має передбачити демонтаж 3-го під’їзду будинку та відновлення несучих конструкцій 2-го під’їзду. Окрім того, заміну інженерних мереж, ремонт покрівлі, ремонт та утеплення фасаду, ремонт цоколю, ремонт пошкоджених квартир та сходових клітин, а також заміну пошкоджених вікон та дверей у будинку. 

Виконати розробку проєктно-кошторисної документації повинні протягом 60 днів. Також фірма має провести експертизу проєкту, а надалі – здійснити аторський нагляд під час ремонту будинку. 

ПП “Алстеп” було створене 2002 року, його основний вид діяльності – діяльність у сфері архітектури. Власником та керівником вказаний Олексій Степаніщев. Раніше підприємство виконувало проєкті роботи для реконструкції систем гарячого водопостачання у низці житлових будинків Запоріжжя. 

Нагадаємо, російська ракета влучила у будинок на вул. Сталеварів 6 жовтня. Внаслідок влучання був майже повністю зруйнований 3-й під’їзд. 

На місці вибуху були прибрані аварійні конструкції, які могли впасти. Комунальникам також довелося встановлювати спеціальні опори до будинку. 

Водночас тут досі можна побачити залишки зруйнованого житла. 

Загалом від ворожих обстрілів у Запоріжжі постраждало понад пів тисячі багатоповерхівок. 

Фото – Запорізький проєкт розслідувань