Окупаційна влада Криму готується до української операції зі звільнення півострова – розвідка

Окупаційна влада Криму готується до української операції зі звільнення півострова.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, російська окупаційна адміністрація Криму та місцеве відділення фсб видали “рішення про встановлення високого (жовтого) рівня терористичної небезпеки”, – повідомляє українська розвідка.  

Згідно з документом, високий рівень загрози встановили в населених пунктах: Армянськ, Джанкой, Керч, Красноперекопськ, а також в Джанкойському, Красноперекопському і Ленінському (Єдикуйському) районах Криму. 

Аналогічний рівень загрози оголошується на підвідомчих об’єктах міністерств транспорту, житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, палива та енергетики, промислової політики та комітету з водного господарства та меліорації. 

Строк дії заходів необмежений – до прийняття рішення про відміну. 

Окупанти у рішенні також зазначили, що підрозділам фсб та лінійному відділенню мвс на транспорті необхідно посилити контроль за пересуванням транспорту на півострові. 

Вказується також, що підрозділам мнс наказали провести ревізію спеціалізованого обладнання для здійснення “рятувальних операцій”. 

“Подібні “заходи безпеки” з боку окупантів є ознакою підготовки до початку операції зі звільнення Криму українськими Силами Оборони. Також це може свідчити про можливість здійснення провокацій з боку російських спецслужб щодо мирного населення півострова з подальшим перекладанням відповідальності на Україну”, – зазначила українська розвідка.

Нагадаємо, в тимчасово окупованому Бердянську росіяни провели низку обшуків у педагогів, які відмовились від співпраці.