У Запоріжжі КП “Металург” шукає перевізника для футбольних команд за майже 650 тисяч

Запорізьке комунальне підприємство “Міський футбольний клуб “Металург” шукає перевізника для футбольних команд за 648,5 тисячі гривень. 

Інформація про це оприлюднена в електронній системі закупівель “Прозоро”.  

За умовами закупівлі, виконавець повинен буде впродовж цього року перевозити на двох автобусах дві футбольні команди. Обсяг перевезень по Україні за рік має скласти 10,5 тисячі кілометрів, а по місту Запоріжжя – 280 годин. 

Вказується, що перевезення будуть здійснювати для участі команд в навчально-тренувальних зборах та інших заходах.

Автобуси повинні бути не раніше 2000 року випуску, в кожному має бути від 50 місць для сидіння. Також транспорт повинен бути обладнаний автономною закритою системою обігрівання салону, кондиціонерами, телевізором та аудіосистемою.

Відповідну закупівлю проведуть за пришвидшеною процедурою. Її оголосили 10 лютого, початок аукціону – 20 лютого. 

Додамо, 6 лютого КП “Металург” вже підписало договір з приватним підприємцем Валерієм Карпенком на послуги з перевезення двох футбольних команд двома автобусами по Україні та по Запоріжжю. Вартість цієї угоди склала 93 255 гривень. 

Ще раніше, 31 січня 2023 року, КП “Металург” замовляло “Запоріжелектротрансу” перевезення футболістів по Запоріжжю за 97 585 гривень.

Нагадаємо, у Запоріжжі замовили проєкт для відновлення будинку, постраждалого від ракетної атаки. 

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info