Запорізьку владу прохають знизити вартість проїзду в комунальних автобусах

Запорізьку владу прохають знизити вартість проїзду в комунальних автобусах до 10 гривень. Відповідну петицію зареєстрували на сайті міськради. 

Документ розміщений в системі під № 8166.

Автор документу пояснює, що зниження вартості проїзду з 12 до 10 грн в комунальних автобусах зробить їх більш конкурентними порівняно з маршрутками. Адже в маршрутках проїзд теж коштує 12 грн на таких самих напрямках.

Окрім того, на сайті міськради створили ще одну петицію (№ 8168),  в якій запропонували повернути у комунальний транспорт валідатори електронної оплати за проїзд.

“Просимо повернути валідатори електронної оплати проїзду в автобуси, адже здебільшого вранці та ввечері комунальними автобусами користуються саме платні пасажири. Оскільки ж водії відчиняють лише передні двері, то утворюється затор із тих, хто бажає сплатити за проїзд готівкою”, – йдеться в документі. 

Обидві петиції були зареєстровані 7 лютого. Петиція щодо зниження вартості проїзду назбирала вже 48 підписів, щодо валідаторів – 15.  

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info