Росіяни посилюють контроль у тимчасово захопленому Мелітополі, – Іван Федоров

В тимчасово окупованому Мелітополі виявили роботу додаткової вежі мобільного зв’язку, яку встановили окупанти.
Про це сьогодні повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.
“За допомогою неї російські спецслужби мають можливість прослуховувати телефонні розмови абонентів GSM операторів”, – повідомив мер міста з посиланням на Генштаб ЗСУ.
Він також зазначив, що окупанти намагаються перевести жителів міста на єдиного Інтернет-провайдера та мобільного оператора.
Зокрема, близько 2 тижнів тому у Мелітополі окупанти зупинили роботу найбільшого інтернет-провайдера “Медіана”, щоб змусити мешканців перезаключити договори з російським провайдером. Також анонсували створення єдиного оператора мобільного зв’язку окремо для всіх окупованих територій.
“Рашисти посилюють контроль над жителями в окупації і можуть в один момент відключити їх від засобів зв’язку”, – зазначив Іван Федоров.
Нагадаємо, першого заступника міського голови Енергодара Івана Самойдюка звільнили після 333 днів полону.
Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info