У Запоріжжі на аукціоні намагалися продати тепловоз

У Запоріжжі на аукціоні намагалися продати тепловоз зі стартовою ціною 900 тисяч гривень.

Про це повідомляється на електронному майданчику онлайн аукціонів з реалізації майна “Прозоро. Продажі”. 

Зокрема в середині квітня на продаж виставили тепловоз ТГМ-23 1975 року випуску. Вказувалося, що він у хорошому технічному стані, ремонту не потребує.

Продавець зазначав, що 2016 року був здійснений ремонт гідропередачі тепловозу, а в лютому 2021 року проводилась заміна мастила і фільтрів. Після цього він не використовувався.

Для учасників аукціону додатково уточнювали, що треба враховувати необхідність вивозу тепловозу тралом, бо рельсові під’їзні шляхи не працюють.

Початкова ціна продажу лота становила 900 тисяч гривень, аукціон був призначений на сьогодні, 24 квітня. Втім торги не відбулися через відсутність учасників.

Продавцем техніки виступило ПАТ «Карлсберг Україна», яке входить до міжнародної компанії  Carlsberg Group – одного з провідних виробників  пива та інших напоїв. У Запоріжжі розташовані потужності підприємства з виробництва пива (Запорізький пивоварний завод). 

За адресою розташування заводу знаходиться тепловоз ТГМ-23, який виставляли на аукціон.  

Нагадаємо, заступника міського голови Запоріжжя відправляють до Варшави за бюджетний кошт. 

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info