Окупаційне керівництво Запорізької АЕС почало проситися “у відпустки”

Окупаційне керівництво Запорізької АЕС почало масово проситися у росіян “у відпустки”.

Про це повідомляє держпідприємство “Енергоатом”.

Через критичний брак персоналу “керівникам” середньої ланки згоди на це не дають. Втім головний колаборант станції, Юрій Чернічук, з 1-го травня вже поїхав з Енергодара до Криму, – повідомляють в “Енергоатомі”.

Там зазначають: зрадники підшукують собі шляхи для евакуації, адже розуміють, що ЗСУ вже близько. 

“Звідси й гарячка. Та найсмішніше – колаборанти ще й намагаються знайти собі “заміну”, підбурюючи атомників ЗАЕС, щоб вони погодилися виконувати їхні обов’язки”, – йдеться у повідомленні. 

На держпідприємстві вкотре закликають працівників станції не підписувати жодних контрактів з ворогом, щоб не стати пособниками агресора.

Згаданий Юрій Чернічук до окупації Енергодара був заступником головного інженера на Запорізькій АЕС. Після захоплення станції він погодився на співпрацю з ворогом та згодом очолив створену на її базі фейкову «експлуатуючу організацію АЕС», яка фактично підпорядковується «Росатому».

На цій “посаді” змушував українських атомників підписувати контракти із псевдоустановою, сприяв підключенню електростанції до енергосистеми рф.

У березні 2023 року СБУ повідомила Чернічуку про підозру за статтею про пособництво державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). Санкція статті передбачає до 12 років тюрми.

Нагадаємо, у Запоріжжі розпочнеться судовий процес над колаборантом з Бердянська Кирилом Койновим.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info