В тимчасово окупованому Криму посилюється рух спротиву – розвідка

В тимчасово окупованому Криму посилюється рух спротиву.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю телеканалу “Київ”.

За даними української розвідки, активність руху спротиву, разом з ударами по кримських військових об’єктах, справляє на росіян гнітюче враження. 

“Ми бачимо, що росіяни бояться. Та ж сама база в Севастополі та інші військові об’єкти зараз потужно охороняються, окупанти обладнують позиції, щоб захистити від будь-яких атак проти цієї інфраструктури”, – повідомив Скібіцький. 

За його словами, звільнення Криму залежатиме від низки факторів: від планування операції зі звільнення до морального стану російських військовослужбовців. 

“Якщо там буде паніка і всі почнуть тікати, то можливий “жест доброї волі”. Але це не буде дуже просто, тому що вони вважають Крим останньою фортецею і будуть намагатися захищати півострів до кінця”, – підкреслив представник розвідки. 

Нагадаємо, у квітні зросла кількість російських солдатів, які вирішили здатися в полон.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info