На Запоріжжі ворог розробив план евакуації своїх “адміністрацій”

На захоплених територіях Запорізької області окупанти готуються до евакуації на випадок українського контрнаступу.

Про це сьогодні повідомив Центр національного спротиву. 

Так, загарбники вже розробили план втечі працівників окупаційних адміністрацій та їхніх родин до Криму.

“Аналогічна ситуація на Херсонщині. Зокрема більшість колаборантів з населених пунктів на косі Арабатська стрілка вже покинули регіон”, – зазначають в Центрі національного спротиву. 

А безпосередньо в Криму вже почався процес створення запасів води й харчів – через ймовірність блокування півострову та південної Херсонщини.

Про росіян та колаборантів, які шукають можливості для порятунку, також розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.  

З його слів, вже “зник” так званий міністр охорони здоров’я, який брався “налагоджувати” систему охорони здоров’я на окупованій частині Запорізької області. 

Росіянин нібито поїхав “у відпустку”, втім його немає вже більш як три тижні. 

“Один з колаборантів, який був керівником “Водоканалу”, пішов у довгу відпустку. Потім прийшов на декілька днів, але є інформація, що підготував місце для втечі в Москві – для себе і своєї сім’ї. Вже роздає речі зі свого будинку. 

Також є приклади, коли колаборанти намагаються відправити своїх дітей до європейських країн. Але тут для зрадників буде не зовсім добра звістка. Зараз ми разом з правоохоронними структурами працюємо над тим, щоб і родичи колаборантів не відчували себе комфортно в демократичних країнах. Загалом бачимо тенденцію, що колаборанти та окупанти вже починають виїжджати з тимчасово захоплених територій”, – повідомив Федоров. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупаційне керівництво Запорізької АЕС почало масово проситися “у відпустки”.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info