У Запоріжжі безробітні розбиратимуть завали та плестимуть захисні сітки

Запорізька міська рада вирішила залучати до суспільно-корисних робіт безробітних, зокрема й переселенців. 

Відповідне рішення опублікували на сайті міськради 4 травня. 

Так, у місті визначили два десятки суспільно-корисних робіт – від розбирання завалів та будівництва захисних споруд до плетіння сіток і благоустрою території (очищення скверів, квітників, тощо). 

Крім того, визначили й перелік замовників таких робіт – це будуть міські районні адміністрації, комунальні підприємства, заклади охорони здоров’я і навіть громадська організація “Руки допомоги Запоріжжя”.

Установи спочатку мають укласти договір про організацію та фінансування робіт з Запорізьким обласним центром зайнятості. Надалі ж укладатимуться строкові трудові договори з безробітними. Фінансування таких робіт буде здійснюватися за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Нагадаємо, раніше в Україні оголошували про урядовий проєкт “Армія відновлення”. Станом на грудень 2022 року в рамках цього проєкту змогли працевлаштувати 3314 осіб.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info