В двох парках Запоріжжя скосять траву за 3,2 мільйона гривень

В двох парках Запоріжжя скосять траву за 3,2 мільйона гривень

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Зокрема комунальне підприємство “Титан” оголосило про намір укласти договір на косіння трави в ландшафтному парку на Набережній та в парку “Дубовий Гай”. Угоду вартістю 3,2 мільйона гривень збираються підписати з ТОВ “Мегагрінсервіс”.

Вказується, що фірма має здійснити покіс трави протягом травня-листопада 2023 року.

Безпосередньо у ландшафтному парку вздовж Набережної мають чотири рази обкосити моторною косаркою 93 200 квадратних метрів зеленої зони та надалі утилізувати скошену траву. 

В парку “Дубовий гай” мають так само чотири рази обкосити 140 000 квадратних метрів зеленої зони. Крім того, в обох зонах відпочинку повинні кущорізом обрізати поросль. 

ТОВ “Мегагрінсервіс” було створене у вересні 2022 року, його власник – Олександр Кривошей. Директором вказаний Кирило Скворцов.

Варто додати, нова фірма почала надавати послуги бюджетним організаціям Запоріжжя вже наступного місяця після свого створення. Так, 25 жовтня 2022 року районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району замовила в ТОВ “Мегагрінсервіс” послуги з покосу трави механічним методом, а також ліквідацію карантинних рослин механічним методом. Вартість цих двох закупівель склала майже 800 тисяч гривень.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info