Загарбники вивозять з Токмака колаборантів, дітей та награбоване

Російські окупанти проводять так звану евакуацію місцевих жителів з тимчасово окупованого Токмака Запорізької області – у напрямку Бердянська. 

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. 

“Цій процедурі підлягають представники так званої місцевої “влади”, колаборанти, діти, вчителі та вихователі. При цьому батькам дітей погрожують не зарахувати навчальний рік у разі відмови “евакуювати” дитину”, – зазначають в Генштабі.

Крім того, окупанти продовжують під приводом евакуації мирних жителів вивозити награбоване майно з прифронтових населених пунктів Запорізької області. За даними Генштабу, військовослужбовці рф масово грабують магазини з оргтехнікою та викрадають легкові автомобілі.

Так, в Михайлівці фіксують “евакуацію” усього майна разом із співробітниками ворожих фінансових установ – це відбувається на вкрадених у місцевих жителів легкових автомобілях. 

Також відомо, що в Дніпрорудне прибуло 15 автобусів для евакуації представників російської окупаційної адміністрації та так званої “народної міліції” разом з їхніми родинами. 

Нагадаємо, 5 травня ставленик загарбників Євген Балицький, який очолює окупаційну адміністрацію у Запорізькій області, оголосив про “часткову евакуацію” жителів 18 населених пунктів. Вони розташовані у Василівському та Пологівському районах.

В той же день здійнялася паніка серед самих колаборантів та загарбників – у Мелітополі утворилися черги на заправках. Пізніше міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомляв про величезні затори на КПП Чонгар по дорозі від Мелітополя до тимчасово окупованого Криму. 

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info