Росіяни припинили виплачувати зарплату працівникам окупаційних адміністрацій на Запоріжжі

Росіяни припинили виплачувати зарплату працівникам окупаційних адміністрацій на Запоріжжі.

Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Заборгованість з зарплати в російських «військово-цивільних адміністраціях» становить вже від 1 до 2,5 місяців. 

Керівництво окупаційних адміністрацій стверджує, що гроші заблоковані в російському казначействі – нібито у зв’язку з бюрократичними перепонами. 

“Проте за інформацією від нашого підпілля, блокування коштів відбувається на рівні рішень в Москві. Росіяни вирішили не платити кошти своїм «адміністраціям» зважаючи на розвиток ситуації на фронті”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, на Запоріжжі російські окупанти проводять так звану евакуацію місцевих жителів.

Мешканців Токмака взялися евакуювати у напрямку Бердянська. Повідомлялося, що цій процедурі підлягають представники так званої місцевої “влади”, колаборанти, діти, вчителі та вихователі. Згодом евакуйовані мешканці почали скаржитися, що росіяни розмістили їх в жахливих побутових умовах – в приміщеннях без вікон, освітлення, теплої води та меблів. Також окупанти заборонили на невизначений термін “евакуйованим” повертатися назад до Токмака.

В Енергодарі росіяни зібралися евакуювати близько 3000 людей, зокрема, працівників Запорізької АЕС. Державне підприємство “Енергоатом” зазначило, що насамперед йдеться про працівників, які підписали контракт з фейковим АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» або іншим підприємством Росатома, а також членів їхніх родин.

Разом з так званою евакуацією триває російське мародерство – розграбування майна з прифронтових населених пунктів Запорізької області. 

Зокрема в Енергодарі військовослужбовці рф вже розікрали медтехніку з усіх міських лікарень. Все медичне обладнання міста вивезли до Сімферополя в тимчасово окупованому Криму, – повідомив вчора Генштаб ЗСУ.

Читайте також: на Донеччині військові ЗСУ врятували5 тонн книжок зі знищених росіянами бібліотек. 

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info