Окупанти вивозять майно зі шкіл на Запоріжжі

В рамках так званої “евакуації” окупанти вивозять російські підручники та інше майно зі шкіл на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Про це повідомив Центр національного спротиву. 

При цьому колаборанти влаштували останній дзвінок в школах ще на початку травня, щоби швидше завершити навчальний рік і втекти на територію рф, – повідомив Центр національного спротиву.  

Мешканців окупованих територій прохають інформувати про розміщення та пересування ворога.

Нагадаємо, на початку травня окупанти оголосили про “часткову евакуацію” жителів 18 населених пунктів Запорізької області. Згодом повідомлялося, що мешканців Токмака взялися евакуювати у напрямку Бердянська, цій процедурі підлягали представники так званої місцевої “влади”, колаборанти, діти, вчителі та вихователі. Пізніше евакуйовані мешканці почали скаржитися, що росіяни розмістили їх в жахливих побутових умовах – в приміщеннях без вікон, освітлення, теплої води та меблів. Також окупанти заборонили на невизначений термін “евакуйованим” повертатися назад до Токмака.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info