В Україні цьогоріч розмінували майже 195 тисяч га сільгоспземель
В Україні цьогоріч розмінували майже 195 тисяч гектарів сільгоспземель.
Про це повідомляє Комітет аграрної та земельної політики Верховної Ради.
“Попри ускладнення погодних умов піротехнічні підрозділи продовжують роботу з обстеження та розмінування найбільш цінних українських земель. За останній тиждень листопада обстежено більше трьох тисяч гектарів, понад півтори тисячі гектарів очищено чи розміновано””, – йдеться у повідомленні.
Вказується, що з початку року майже 195 тисяч гектарів сільгоспземель вже повернуто аграріям для господарської експлуатації. Всього з початку року обстежено понад 257 тис. га угідь.
Нагадаємо, цьогоріч в Україні розпочався експорт гречки за кордон, якого раніше практично не було.



