• 07 Сер /2020

Про проєкт

“Запорізький проект розслідувань” – це проєкт якісної аналітики та розслідувань про життя Запоріжжя, створений журналістами 2016 року. На початку наш інформаційний ресурс мав назву Z-Rada, але наступного 2017 року ми оновили дизайн сайту та назву. Наразі проєкт спрямований на створення оглядів, аналітичних публікацій про життя міста, а також висвітлення зловживань місцевої влади та корупційних порушень. Ми намагаємося привернути увагу до проблем Запоріжжя, зробити роботу місцевої влади більш прозорою та зрозумілою для усіх. Тому ретельно розбираємося у кожній знайденій проблемі та професійно розповідаємо про неї. Наші публікації не завжди претендують на оперативність, але тут ви можете прочитати дійсно якісні огляди, аналітику та розслідування, що стосуються міста.

Важливо. Проєкт є самостійним, він не має жодного відношення до інших однойменних ЗМІ, або громадських організацій зі схожими назвами.

Про фінансування. «Запорізький проект розлідувань» існує коштом його автора, а також завдяки допомозі читачів та волонтерів. Розвиток проєкту за рахунок великої кількості читачів – найбільш демократичний та прийнятний спосіб його існування. Тому для нас дуже важлива саме читацька підтримка. Пам’ятайте: навіть невелика грошова пожертва може допомогти розкрити важливу та цікаву інформацію.

Як допомогти проєкту?

Долучайтеся до розвитку проєкту: 4731-1856-1510-8187 («ПриватБанк», Приходько О.В.). Наш проєкт дотримується принципів відкритої та прозорої діяльності. Тому ви також можете повідомити на адресу zr.investigation@gmail.com суму переказаної допомоги. Згодом а вашу е-пошту ми надішлемо звіт про використання коштів на нашу роботу.

Як ще підтримати «Запорізький проект розслідувань»?

  • Розмістити банер на вашому інформаційному ресурсі з посиланням на наш проєкт;
  • Написати про нас статтю;
  • Поширити нашу інформацію;
  • Надати експертну підтримку (якщо ви спеціаліст у певній галузі і готові надавати коментарі, надішліть на нашу адресу zr.investigation@gmail.com ваші контактні дані із зазначенням сфери діяльності);
  • Надавати проєкту у користування необхідну техніку.

Також ми пропонуємо розміщувати на інформаційному ресурсі рекламу. Слідкуйте за новинами та публікаціями проєкту у нашій стрічці  FB та Telegram.

З повагою,
авторка та засновниця проєкту
Ольга Приходько

ok.prykhodko@gmail.com

068-333-58-77