Про проєкт

“ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОЄКТ РОЗСЛІДУВАНЬ” – це проєкт якісної аналітики та розслідувань про життя Запоріжжя, створений журналістами 2016 року. На початку наш інформаційний ресурс мав назву Z-Rada, але наступного 2017 року ми оновили дизайн сайту та назву. На різних етапах до розвитку проєкту долучилися десятки людей. У липні 2020 року, завдяки підтримці Європейського фонду за демократію (EED) , була заснована громадська організація «Запорізький проект розслідувань», яка об’єднала однодумців проєкту. У серпні 2020 року почала роботу редакція видання “Запорізький проєкт розслідувань”.

Наразі наше ЗМІ спрямоване на створення оглядів, аналітичних публікацій та журналістських розслідувань про життя міста. Ми намагаємося привернути увагу до проблем Запоріжжя. Тому ретельно розбираємося у кожній знайденій проблемі та професійно розповідаємо про неї. Тут ви можете прочитати дійсно якісні огляди, аналітику та розслідування, що стосуються міста.

ПРО ФІНАНСУВАННЯ

«Запорізький проєкт розлідувань» існує коштом його автора, читачів та грантової підтримки. Розвиток проєкту за рахунок великої кількості читачів – найбільш демократичний та прийнятний спосіб його існування. Тому для нас дуже важлива саме читацька підтримка. Навіть невеликий грошовий внесок зможе допомогти нам розкрити важливу та цікаву інформацію.

ЯК ДОПОМОГТИ ПРОЄКТУ?

Ви можете підтримати нас грошовим переказом, який можна зробити у банківсьму відділенні. Кошти будуть спрямовані на створення публікацій та діяльність редакції.

Або тисніть сюди:

ПІДТРИМАТИ ПРОЄКТ

Наш проєкт дотримується принципів відкритої та прозорої діяльності. Тому ви також можете повідомити на адресу zr.investigation@gmail.com дату та суму переказаної допомоги і згодом отримати на вашу е-пошту особистий звіт про використання коштів.

КОНТАКТИ РЕДАКЦІЇ

Адреса: м. Запоріжжя, вул.Сталеварів, 1 (69035)

Телефон редакції: 067 387 95 34

Е-пошта: zr.investigation@gmail.com

 

З повагою, авторка та засновниця проєкту

Ольга Приходько

ok.prykhodko@gmail.com