Запорізька мерія оголосить конкурс для перевізників одразу на 14 маршрутах

На розгляд виконкому Запорізької міської ради винесений проєкт рішення про проведення конкурсу серед перевізників на 14 маршрутах у Запоріжжі.

Проєкт рішення опублікований на сайті міськради.

Йдеться про міські маршрути № 7, 9, 16, 20, 26, 34, 41, 53, 55, 60, 70, 83, 89, 90. Дія старих договорів по ним завершується 31 грудня 2020 року. Тому у місті проведуть новий конкурс на обслуговування цих маршрутів. 

У конкурсних умовах зазначається, що перевізники-претенденти зобов’язані забезпечити на кожному міському маршруті роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 50% загальної кількості автобусів. 

Додатковою умовою для перевізників також визначили необхідність встановлення системи моніторингу транспортних засобів (GPS) з відображенням кожного автобусу в режимі реального часу.

Нагадаємо, у червні цього року міськвиконком своїм рішенням визначив нових перевізників на інших 8 маршрутах міста. Тоді було вирішено, що угоди укладуть на обслуговування маршрутів №4, 12, 35, 37, 63, 63а, 67 та 99. Договори на обслуговування цих маршрутів підписали з ТОВ «Еталон 2020», ТОВ «Транспортна компанія «Автоспрінт», ТОВ «Мотор-Клас», ТОВ «Транспортна компанія «Спрінт», ТОВ «Запорізькі автомобільні лінії».

Власницею ТОВ «Еталон 2020» вказана Антоніна Дудкіна. Вона також є директоркою іншої фірми – ТОВ «АВІОН 2015», якою співволодіють Геннадій Гриб та Сергій Євтушенко. Останнього раніше називали бізнес-партнером Євгена Анісімова, відомого у Запоріжжі як «смотрящего».

Читайте також: Мільйони на рекламу від запорізької мерії