Батькові кандидатки у мери Запоріжжя вручили підозру у справі про закупівлю наддорогого автобусу для обласної філармонії

Запорізька місцева прокуратура №2 вручила підозру двом фігурантам справи про розкрадання 4 мільйонів гривень на закупівлі автобусу для обласної філармонії. Директора фірми-постачальника підозрюють у розтраті та відмиванні доходів, голову тендерного комітету філармонії – у присвоєнні і розтраті шляхом зловживання службовим становищем.

Про це «Запорізькому проекту розслідувань» повідомили у правоохоронних органах.

Під час закупки автобусу вартістю 7,4 мільйона гривень у 2019 році головою тендерного комітету КУ «Запорізька обласна філармонія» був головний інженер підприємства Валерій Вініковський – батько Елли Слепян, що зараз балотується на посаду Запорізького міського голови від партії «Наш Край».

Слепян у цей час займала посаду заступниці голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля.

За матеріалами справи представники філармонії та постачальник увійшли у змову, за якою тендер виписали під фірму «Техно – Агросервіс», а згодом підписали додаткову угоду. За нею придбали автобус, що не відповідав початковим вимогам, та був значно дешевшим. За попередньою інформацією: згідно з оцінкою експертизи, з 7,4 мільйона, які віддали з бюджетних коштів на автобус, розікрали 4,2 мільйони.

ДОДАНО (2.10.2020): за офіційним повідомленням Запорізької обласної прокуратури від 2 жовтня, мова йде про зловживання на суму понад 4,65 мільйона гривень.  

Читайте також: У Запоріжжі військова частина Нацгвардії закуповувала продукти у фіктивної фірми