У Запоріжжі на вибори витратять понад 14 мільйонів гривень

Голова Запоріжжя вніс зміни до свого розпорядження «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2020 рік». Цим документом затвердили паспорт нової бюджетної програми з проведення місцевих виборів, яку профінансують на понад 14 мільйонів гривень.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови (№202р).

Зокрема, на проведення виборів у Запоріжжі витратять 14,23 мільйона гривень. Ці кошти надійшли до бюджету міста у якості субвенції з державного бюджету. Гроші підуть на виготовлення іменних запрошень для виборців, а також фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів.

Згідно затвердженої програми, у Запоріжжі 8 територіальних виборчих комісій та 313 дільничних виборчих комісій. Розрахункові середні витрати на 1 виборчу комісію складуть 44,34 тисячі гривень.

Нагадаємо, раніше “Запорізький проект розслідувань” повідомляв, що депутати міськради розглядали проєкт рішення про затвердження ще однієї міської програми — із забезпечення протиепідемічних заходів під час проведення місцевих виборів. Документ передбачав витрати у розмірі 2,22 мільйона гривень з бюджету міста. На сесії міськради, яка відбулась 30 вересня, депутати погодили цю програму.

Читайте також: Директорку коледжу на Запоріжжі обвинувачують у багаторічних махінаціях із зарплатнею